Przejdź do treści

Kim jestem?

Jestem promotorką racjonalnego trybu życia, trenerką personalną i instruktorką fitness.

Prowadzę profil na Instagramie o nazwie @dzem_orzech gdzie zamieszczam przepisy i treści związane ze zdrowy trybem życia, dietetyką, jedzeniem i sportem. Dietetyką interesuję się już wiele lat. Sama mam za sobą wiele nieudanych prób odchudzania, w których musiałam rezygnować ze swoich ulubionych posiłków. 

Wiem jak to jest eliminować produkty, które się lubi, stać pół dnia w kuchni a na koniec i tak wrócić do punktu wyjścia, dlatego z moim wsparciem możesz być na diecie, osiągać wymarzone efekty i jeść to co lubisz bez obaw, że w Twoim jadłospisie będą produkty nielubiane czy też drogie.

Od dziecka sport był częścią mojego życia. Lecz w pewnym momencie dieta i aktywność fizyczna stały się dla mnie obsesją. Nauczyło mnie to jak ważne jest zdrowe podejście do żywienia, dlatego w moich dietach znajduję się miejsce na kostkę czekolady i pizzę.

Prywatnie uwielbiam podróże i treningi siłowe, dlatego bez problemu dźwignę walizki, sztangę i trudne dietetycznie przypadki. Nigdy nie odmówię lodów, włoskiej pizzy oraz tostów z masłem orzechowym i dżemem.

Dieta bez diety, która stanie się Twoją codziennością

Współpraca ze mną dba o Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Jadłospis nie ogranicza – jesz to co lubisz, nie musisz męczyć się z suchą sałatą a na koniec jesteś w stanie samemu komponować swoje posiłki. Jedna z moich ulubionych wiadomości od podopiecznych po zobaczeniu swojej diety to pytanie “TO NA PEWNO JEST DIETA?!?!”

Co mogę Ci zaoferować

Na poważnie
Miesięczna współpraca

Świetna opcja jeśli potrzebujesz indywidualnej współpracy i specjalnie stworzonego planu wraz ze wsparciem do działania.

Na dłużej
3 Miesięczna współpraca

Doskonała opcja jeśli potrzebujesz długotrwałej współpracy, która doprowadzi Cię do obranego celu.